Magic Motion – Awaken мини масажер контролиран со апликација

2799 ден

Карактеристики:

  • Големина: 95мм x 24мм
  • Материјал: силикон/ABS
  • Тежина: 39 грама
  • Корисничко време: 120 мин.
  • Време на полнење: 60 мин.
  • Контрола: контролирана од апликација
  • Водоотпорен: IPX6
  • Се полни: USB порта
  • Брзини: 7 рачни
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E27519 Категории ,
Сигурно плаќање

Magic Motion – Awaken мини масажер контролиран со апликација

Вибратор кармин контролиран од апликација.

Awaken е пренослив кармин масажер контролиран од апликација, со мека, свитлива силиконска глава која со моќен мотор. Совршен за достигнување клиторичен оргазам.. Компактен, шарен, магнетски наполнет, во комбинација со апликацијата Whats Sense, обезбедува претходно поставен режим на вибрации, музика, контролни режими со рачно цртање и интерактивни информации за глас, слика и текст за време на далечинскиот управувач.

– Вибратор од типот на кармин контролиран од апликација
– Компатибилен со апликацијата Whats Sense
– Мек и свитлив силикон

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Magic Motion

Magic Motion дизајнира и произведува водечки светски соло и вибратори за парови. Техничкиот тим ја интегрира мобилната и безжичната технологија со дизајнот за сексуална благосостојба за да развие интимни производи кои работат во синхронизација со човечкото тело и најсовремените техники. Magic Motion е компанија со седиште во Шангај посветена на обликувањето на иднината на сексуалното здравје и благосостојба. Тие се посветени на исполнување на ветувањето за задоволство на клиентите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Magic Motion – Awaken мини масажер контролиран со апликација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Magic Motion – Awaken мини масажер контролиран со апликација
2799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top