Nomi Tang – Pocket Wand Мини Масажер

1999 ден

Карактеристики:

 • Компактна и лесна играчка grab-and-go
 • Моќни вибрации
 • 7 шеми на вибрации
 • Повеќе забава со 2 различни прилози
 • Боја: Виолетова, Црна
 • Пријатен за кожата и мазен силикон
 • Лесна работа со едно копче
 • Тивко работење
 • IPX6 водоотпорен
 • ГОЛЕМИНА:92,8 x 27,2 mm
 • додаток 1: 71 x 29,5 mm
 • додаток 2: 103 x 34,4 mm
 • дијаметар: 28 mm
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E32645 Категории ,
Сигурно плаќање

Nomi Tang – Pocket Wand Мини Масажер

Pocket Wand е компактен вибратор со џебна големина, совршен за секаде-во секое време-задоволство. Овозможува неверојатно моќни и длабоки вибрации  и различни модели на пулсови и бранови, задоволувајќи ги оние кои уживаат во задоволството. Опремен е со два разновидни приклучоци за истражување и повеќе забава.

Pocket Wand е изграден околу многу моќен вибрационен мотор, кој емитува врвна моќност и не е инфериорен во однос на многу големи масажери. Производот има 3 интензитети на вибрации и 4 режими на вибрации, што помага лесно да се кулминира.

Опремен со два различни приклучоци за стимулирање на Г-точката, како и вулвата, клиторисот, градите и каде и да посакате стимулација со концентрирана моќ на вибрации.

Pocket Wand е мини вибратор. Има големина колку кармин и можете да го ставите во џеб или чанта. Производот доаѓа со извонредна еко-пријателска торба за играчки за повеќекратна употреба, што го прави поудобно за носење.

Pocket Wand е изработен од мазен и погоден за кожата силикон. Рачката е лесна за држење со дизајн со овална форма и текстура.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ:

– За да го вклучите/исклучите уредот, притиснете
и држете го „NT“  2 секунди

– За да одберете начин на вибрација, кратко кликнете на копчето „NT“

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Црна

Brand

Nomi Tang

Проучувајќи ја уметноста на сензуално заведување, Номи Танг разви низа висококвалитетни производи кои ги задоволуваат највисоките барања на корисниците. Производите на Nomi Tang се комбинација на супериорен дизајн, ергономија и интуитивен систем за контрола, што ги прави совршен подарок. Сигурни сме дека наскоро Номи Танг ќе ви стане најдобар пријател.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Nomi Tang – Pocket Wand Мини Масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Nomi Tang – Pocket Wand Мини Масажер
Scroll to Top