-13%

Мики – симпатичен 10 фреквентен мини масажер

Original price was: 799 ден.Current price is: 699 ден.

Карактеристики:

  • Материјал силикон + ABS
  • Напојување: USB на полнење
  • Карактеристика: 10 режими на вибрации
  • Боја: светло розова, светло виолетова, црвено вино, светло сина
  • Должина: 132 мм, дијаметар: 32 мм
  • Максимален шум <50DB
  • Водоотпорен: Да
  • Време на употреба: 2 часа
  • Време на полнење: 1 час-1,5 час
  • Тежина: 71,8 g/115,4 g
SKU: MIKI Категорија
Сигурно плаќање

Мики – симпатичен 10 фреквентен мини масажер

Едноставен и елегантен како што сакаше природата. Спремен да ви пружи огромно задоволство кое дефинитивно го заслужувате! Силиконскиот вибратор Miki со 10 брзини е прекрасно дизајниран – црпи инспирација од природата. Има десет режими на вибрации и е 100% отпорен на вода, што го прави совршен за време на игра под туш.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Светло сина, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мики – симпатичен 10 фреквентен мини масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
МикиМики – симпатичен 10 фреквентен мини масажер
Original price was: 799 ден.Current price is: 699 ден.Избери опции
Scroll to Top