Вибратор јазиче за стимулација на клиторис

999 ден

Карактеристики:

  • Вибратор јазиче за лижење за стимулација на клиторисот
  • Вибрации: 10 режими
  • Напојување: USB на полнење
  • Големина:48*95мм
  • Материјал: силикон + ABS
  • Функција: Вибратор за лижење на клиторисот
  • Боја: виолетова, црвена, крем,
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Пакет:

1 x Вибратор
1 x USB кабел
1 Прирачник

SKU: PL-VRZD6A Категорија
Сигурно плаќање

Вибратор јазиче – стимулатор на клиторис

 

Со вибраторот јазиче – стимулатор на клиторис, можете да уживате во примамливиот орален секс кога и да посакате.

Елегантниот вибратор во иновативен дизајн е опремен со немирен и разигран јазик. Подготвен е да ве послужи со оргазми во бранови со неговите 10 различни поставки на вибрации и живи движења на лижење.

Вибраторот има свилена мека силиконска капа што го води јазикот директно кон вашиот чувствителен клиторис.

Јазикот има лесно набиена површина и функција за загревање со пецкање што го прави искуството органско и му дава дополнителен реален допир. Покрај тоа, вибраторот е водоотпорен, па можете да ги носите вашите еротски игри со себе во бањата.

Вибратор јазиче – стимулатор на клиторис е направен од силикон и ABS пластика.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Виолетова, Крем, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор јазиче за стимулација на клиторис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибратор јазиче за стимулација на клиторис-1Вибратор јазиче за стимулација на клиторис
Scroll to Top