Martinella – Двоен стимулатор роза

3199 ден

Карактеристики:

  • 10 функции за вшмукување во розата
  • 10 функции на вибрации и движење на јајцето
  • Моќен мотор
  • Тивко: <50 dB
  • Премиум силикон
  • Свилен допир
  • Магнетно USB на полнење
  • Водоотпорен IPX7
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Пакет:

1 x Вибратор
1 x USB кабел
1 Прирачник

Нема на залиха

Сигурно плаќање

Martinella – Двоен стимулатор роза

Мартинела, женски стимулатор со кој можете да се чувствувате како кралица, без да зависите од никој за да уживате во вашата сексуалност и вашите најдлабоки чувства.

Martinella Double Stimulator е мултифункционален стимулатор на клиторисот. И велите, уште еден стимулатор на клиторисот? Има многу на пазарот… Но, ништо не е подалеку од вистината, Martinella Double Stimulator ќе ве остави без зборови, можете само да стенкате од задоволство.

На врвот на Martinella Double Stimulator ќе најдете форма многу слична на другиот модел Martinella, за кој знаеме дека веќе го обожавате. Но, напротив, Martinella Double Stimulator нема цврсто стебло, туку издолжено и флексибилно. На крајот од ова издолжено стебло ќе најдете вибрирачко јајце кое совршено се комбинира со остатокот од линијата.

Во делот на розата можете да уживате во 10 функции за вшмукување, за кои знаеме дека ги сакате, а во делот на јајцето 10 функции за вибрации и 10 функции за потиснување нагоре и надолу.

Со Martinella Double Stimulator можете да уживате како и секогаш, но на многу задоволителен начин. Со своите премиум силиконски материјали, тој е мек, свилен, идеален за дополнително пријатно вметнување и допир. Истовремено, има многу моќен и тивок мотор, а благодарение на неговата IPX7 хидроизолација можете да го користите во секоја прилика и да уживате кога сакате.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Martinella – Двоен стимулатор роза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top