Satisfyer – White Temptation Lay-On масажер

1799 ден

Карактеристики:

Стимулација на клиторисот преку моќни вибрации.

  • Вклучен е магнетен USB кабел за полнење
  • Материјал: силикон, ABS
  • Силикон кој одговара на кожата
  • Водоотпорен (IPX7)
  • Лесно се чисти
  • Ли-јонска батерија што се полни
  • 15 програми за вибрации
  • Тивок начин на работа
  • Големина: долга 9,2 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Satisfyer – White Temptation Lay-On масажер

Оваа минималистичка атмосфера со стилски метални детали се одликува со мека силиконска ребреста глава што овозможува еластична и мазна стимулација. Со силен но тивок мотор, оваа специјална играчка ви се прикрадува, тера да се стопите и да побарате повеќе. ..

Satisfyer White Temptation е мал, клиторичен вибратор на полнење, кој е многу луксузен и дискретен. Со своите мали димензии и луксузен дизајн, ова камче за масажа дискретно се вклопува во вашиот багаж. White Temptation може да се полни со вклучениот магнетен USB-кабел.

Овој вибратор има мал прозорец кој е специјално дизајниран да го обвитка вашиот клиторис и да ги фокусира сите негови вибрации на вашата К-точка.

Горното копче на White Temptation Stimulator го активира моторот и ви овозможува да се движите низ различните моќни опции за вибрации. Додека долното копче ви овозможува да се вратите надолу низ секоја стимулативна опција. За разлика од повеќето вибратори, ќе можете да чекорите напред или назад низ 15-те шеми на вибрации без да започнете од почеток.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – White Temptation Lay-On масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – White Temptation Lay-On масажер
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top