Happy Rabbit – Вибрирачки гаќички со далечински управувач

4890 ден

Карактеристики:

  •  Вибро јајце  со далечински управувач и гаќички за безгранично задоволство
  • Прилагодливи гаќички дизајнирани да одговараат на повеќе големини
  • 10 возбудливи режими на вибрации, секој со 3 нивоа на интензитет
  • Кратките панделки со памучна зајачка опашка ја зголемуваат привлечноста
  • Вибро јајцето е 100% водоотпорно за лесно чистење и водени сесии за задоволство (далечинскиот управувач не е водоотпорен)
  • Се полни за 2 часа со вклучениот USB кабел
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Happy Rabbit – Вибрирачки гаќички со далечински управувач

Комбинирано со секси долна облека, вибро јајцето на далечински управувач со неверојатна моќ , нуди 30 блажени функции на вибрации.

Поврзани со панделка и со памучна зајачка опашка што може да се вади, гаќичките имаат посебен џеб во за да го внесете вибро јајцето.

Вметнете го јајцето и уживајте во интимните моменти сами или со партнер.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Розева

Brand

Happy Rabbit

Првично познат од Сексот и градот во 1998 година, зајак вибратророт е омилениот стил на вибратор во светот. Врз основа на повратните информации од илјадници прегледи на клиенти за претходните модели, Lovehoney го претставува Happy Rabbit - посилен, потивок и подобар од било кога. Среќниот зајак ја означува секоја кутија од списокот со желби за вибратори за зајаци: тој е моќен, тивок, направен од мазен, еластичен силикон и може да се полни. Едноставноста однадвор и неверојатниот дизајн е она што го прави овој врвен вибратор. Happy Rabbit е едноставен за користење и идеален за почетници, Happy Rabbit е стилски зајак што се полни по цена на старомоден зајак со батерии.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Rabbit – Вибрирачки гаќички со далечински управувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Happy Rabbit – Вибрирачки гаќички со далечински управувач
4890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top