Зајче Вибратор за Г-точка

2199 ден

Карактеристики:

  • Стимулатор на Г-точката за комбинирани оргазми
  • 10 режими на вибрации кои секогаш ќе ве држат максимално возбудени
  • USB полнење
  • Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
  • Големина: 11,5*4,5*3,8см
  • Нето тежина: 91 g
  • Боја:Розова, виолетова
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Содржина на пакетот:

1 x Вибратор
1 x USB кабел за полнење
1 Прирачник

SKU: PL-VR286 Категорија
Сигурно плаќање

Зајче Вибратор за Г-точка

Елегантен, впечатлив, прекрасно стилизиран Rabbit вибратор!

Едноставен, префинет и модерен дизајн, овој прекрасен Зајче Вибратор за Г-точка е особено погоден за жени со силно чувство за убавина, но овој згоден вибратор има уште неколку трикови во ракавот. Покрај убавината, дизајнот е анатомски добро осмислен, така што неговото мазно, долго тело има мало продолжување на закривениот врв, што ќе го олесни ударот на точката Г. Телото е донекаде флексибилно. Истовремено, можете да уживате во стимулацијата на клиторисот со подолгите и помеки „уши“ на продолжетокот чии вибрации ги придвижува посебен мотор. Екстра мазна – изработена со висококвалитетен силикон кој е помек и помазен од било кога.

Со само еден клик можете да уживате во неверојатно сексуално задоволство и да зачекорите во рајот на оргазмот.

Вибраторот е изработен од силикон, не содржи фталати или други штетни материи и е целосно безбеден за организмот. Пред и после употреба, измијте го со вода и благ сапун. Водоотпорен е. Долг век на батеријата – 1-2 часа користење овозможува продолжена релаксација.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Содржина на пакетот:
1 x Вибратор
1 x USB кабелска линија
1 Прирачник

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Зајче Вибратор за Г-точка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Зајче Вибратор за Г-точка-насловнаЗајче Вибратор за Г-точка
Scroll to Top