-23%

Реален дилдо вибратор 20 cm

Original price was: 1799 ден.Current price is: 1390 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Информации за батеријата: 2 x AAA батерии
  • Тип на енергија: батерии (не се вклучени)
  • Боја:Крем
  • Тежина: 219 g
  • Големина на производот: 20 см*3,8 см
  • Вибрации со повеќе брзини за различен интензитет
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV1000 Категорија
Сигурно плаќање

Реален дилдо вибратор 20 cm

Има неколку начини на вибрации, кои се одбираат со вртење на основата. Производот е водоотпорен, може да го користите во бањата. Направено од кадифеен силикон и со моќен функционален мотор. Реалистичен дилдо вибратор на батерии. Реалистичната форма и големина ви овозможуваат максимално уживање во интимните моменти.За оптимално лизгање, користете го со многу подмачкување на база на вода.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Реален дилдо вибратор 20 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Реален дилдо вибратор 20 cm-насловнаРеален дилдо вибратор 20 cm
Original price was: 1799 ден.Current price is: 1390 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top