Реален дилдо вибратор 20 см со тестиси

999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Информации за батеријата: 2 x AAA батерии
  • Тип на енергија: батерии (не се вклучени)
  • Боја: Крем
  • Тежина: 278 g
  • Нето тежина: 91 g
  • Големина на производот: 205мм*37мм
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV1009 Категорија
Сигурно плаќање

Реален дилдо вибратор 20 см со тестиси

Реалистичен дилдо вибратор на батерии. Реалистичната форма и големина ви овозможуваат максимално уживање во интимните моменти. Оваа играчка е водоотпорна и овозможува игри во бањата. За оптимално лизгање, користете го со многу подмачкување на база на вода. Направено од кадифен силикон и со моќен функционален мотор. Совршената форма го прави прифатлив за почетници.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Реален дилдо вибратор 20 см со тестиси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Реален дилдо вибратор 20 цм со топки-насловнаРеален дилдо вибратор 20 см со тестиси
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top