Дилдо вибратор со далечински управувач

2699 ден

Карактеристики:

  • Брзина на вибрации: 20 брзини
  • Материјал: TPE
  • Време на користење: 1,5 ч
  • Големина: 21,5*3,9цм
  • Боја: Крем
  • Напојување: полнење со USB
  • Контрола со далечински управувач за поголема слобода
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Dene Категорија
Сигурно плаќање

Дилдо со далечински управувач на полнење 21,5 цм

Дефинираната глава, заоблената форма, ерогена форма што ја одредува зоната нуди вистинска стимулација. Основа за вакумирање за авантури со партнер или без раце или поставување на стреп он ремен. Дилдо Вибратор направен од висококвалитетен течен силикон за реалистичен изглед и вистинско чувство. Производот е водоотпорен за подводно уживање каде и да сакате. Контрола со далечински управувач за поголема слобода при играта, можете да го користите сами или да го предадете управувачот на вашиот партнер.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо вибратор со далечински управувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Дилдо вибратор со далечински управувач-насловнаДилдо вибратор со далечински управувач
2699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top