Силиконски вибратор зајак со стимулатор

1499 ден

Карактеристики:

Најпродаваниот силиконски вибратор

  • Напојување: USB полнење.
  • Модел: 10 режими на вибрации
  • Време на употреба: околу 2 ч
  • Време на полнење: околу 1 ч
  • Бучава:<50 dB
  • Водоотпорен: IPX5
  • Два мотора
  • Материјал: силикон + ABS
  • Тежина: 195 g / 310 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: PL-V22535 Категорија
Сигурно плаќање

Силиконски вибратор зајак со стимулатор

Силиконски вибратор зајак со стимулатор. Прекрасен вибратор за вашите интимни моменти

Карактеристика: 10 модели на работа – симулира совршен орален секс.
Со само еден клик можете да уживате во неверојатно сексуално задоволство и да зачекорите во рајот на оргазмот.

Го комбинира задоволството од стимулацијата на Г-точка со моќни клиторални вибрации, а уникатниот дизајн е совршен за да остане во контакт со вашиот клиторис. Ова парче дрма како ниеден друг двоен стимулатор. Лесен за употреба со две копчиња за менување на брзини и ви овозможува брзо да го подесите правото темпо. Зголемете го или намалете го интензитетот или исклучете ја стимулацијата на Г-точката или пак клиторалните вибрации. Испробајте нови комбинации. Моќниот мотор го зголемува задоволството со 30 функции на вибрации. Совршен вибратор.

Екстра мазна површина – изработена со висококвалитетен силикон кој е помек и помазен од било кога.
Долг век на батеријата – 1-2 часа користење овозможува продолжена релаксација.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски вибратор зајак со стимулатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Силиконски вибратор зајак со стимулатор-насловнаСиликонски вибратор зајак со стимулатор
Scroll to Top