Gvibe – Gjack 2 Вибратор Tiffany Mint

5199 ден

Карактеристики:

 • Ергономски дизајн, фенси боја
 • Моќен, но тивок мотор
 • Шест режими на вибрации со променлив интензитет – од благи до интензивни вибрации
 • Интуитивни контроли
 • Изработен од револуционерен материјал од биоскин
 • Без мирис
 • 100% водоотпорен
 • Работа до 4 часа со едно полнење на батеријата
 • Магнетен полнач. Имајте предвид дека почетното време на полнење е 2 часа
 • Големина: 22 x 3,7 cm
 • Заклучување при патувањето (притиснете ON и држете две секунди)
 • Содржина на пакетот: Bioskin Gjack 2, Кабел за полнење, Упатство за употреба и торбичка за складирање
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E25737 Категорија
Сигурно плаќање

Gvibe – Gjack 2 Вибратор Tiffany Mint

Не ме гледај, само допри ме! Прекрасен вибратор со модерен дизајн.

Вибраторот Bioskin – Gjack 2 е висококвалитетна секс играчка наменета за поединци кои бараат луксузно и пријатно искуство. Направен е од Bioskin, револуционерен материјал кој го имитира чувството на човечка кожа, што ја прави исклучително мека и реална на допир. Gjack 2 е разновиден вибратор со елегантен и стилски дизајн кој е совршен и за внатрешна и за надворешна стимулација. Една од истакнатите карактеристики на вибраторот Gjack 2 е неговиот моќен мотор, кој обезбедува длабоки и интензивни вибрации за максимално задоволство.

Моторот е исто така многу тивок, што обезбедува дискретна употреба дури и во заеднички простори за живеење. Дополнително, Gjack 2 има шест различни режими на вибрации, што им овозможува на корисниците да го прилагодат своето искуство по свој вкус. Вибраторот Gjack 2 е исто така водоотпорен, што значи дека може да се користи под туш или када за дополнителна забава и удобност. Исто така, може да се полни, со долготрајна батерија која обезбедува континуирано користење до четири часа со едно полнење.

Вибраторот доаѓа со USB кабел за полнење, што го олеснува напојувањето без разлика каде се наоѓате. Вибраторот Bioskin – Gjack 2 е дизајниран имајќи ја предвид удобноста на корисникот. Неговата ергономска форма го олеснува држењето и маневрирањето, додека неговиот беспрекорен дизајн гарантира дека нема непријатни испакнатини или гребени што ќе го нарушат искуството. Вибраторот исто така лесно се чисти, благодарение на водоотпорниот дизајн и мазната површина. Генерално, вибраторот Bioskin – Gjack 2 е висококвалитетна секс играчка која на корисниците им нуди луксузно и пријатно искуство. Неговиот моќен мотор, приспособливите режими на вибрации и водоотпорниот дизајн го прават разновиден и удобен избор за секој што бара малку дополнителна возбуда во спалната соба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена

Brand

GVibe

Gvibe е иновативна компанија со филозофија да создава играчки и предмети за задоволство што не постоеле досега. Тимот на Gvibe беше првиот што ја донесе идејата за бат плаг на USB полнење, создаде и патентираше материјал Bioskin, како и ги измисли паметните Kegel Gballs, кој со право е именуван како личен тренер за секс фитнес. Достава на оргазам, тоа е нашиот слоган!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gvibe – Gjack 2 Вибратор Tiffany Mint”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
GVIBE - GJACK 2Gvibe – Gjack 2 Вибратор Tiffany Mint
5199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top