Луксузен вибратор Хуан

2199 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон+ABS
  • Боја: Зелена
  • Големина 20цм-4цм
  • Вибрации: 10 фреквентни вибрации
  • Напојување: со USB кабел за полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Додатоци:

1* вибратор
1*USB кабел за полнење
1*Упатство за употреба

SKU: PL-VR218182 Категорија
Сигурно плаќање

Луксузен вибратор Хуан

Дали сакате интензивни оргазми на Г-точката? Тогаш вибраторот Хуан е токму она за вас. Моќен силиконски вибратор за сензационална мешана стимулација.

Уникатниот и колоритен вибратор има прекрасен ергономски дизајн со флексибилен врв кој е дизајниран да ја таргетира вашата Г-точка. Тоа значи неверојатни и интензивни оргазми на Г-точката, а Хуан брзо ќе ви стане омилена ноќна забава.

Препуштете се на 10-те поставки за вибрации или поканете го партнерот на вашите експериментални и пријатни игри. Едноставни контроли на копчињата за употреба. Вибраторот за Г-точката е тивок, па можете да се препуштите без грижи.

Разиграниот Хуан Vibrator е водоотпорен, па непослушните игри можат да продолжат и во бањата. Лесно се полни преку вклучениот USB кабел.

Совршена стмимулација за задоволство на клиторисот и Г-точката.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен вибратор Хуан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Луксузен вибратор Хуан-насловнаЛуксузен вибратор Хуан
Scroll to Top