Зајак вибратор со дефинирана глава

1599 ден

Карактеристики:

  • Материјал: силикон + ABS
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Боја: Бела
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: VB005 Категорија
Сигурно плаќање

Зајак вибратор со дефинирана глава

Изработен од силикон и ABS материјал, без вкус, здрав, безбеден и удобен.
USB полнење: Може да се полни на која било порта за полнење USB.
10 моќни режими Опремен со 2 моќни мотори, има 10 различни моќни режими,
Со притискање на копчето се прилагодуваат соодветните режими според вашите потреби.

Производот доаѓа со слушалки од кои се слуша тивка музика и звуци од сексуален однос.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Зајак вибратор со дефинирана глава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Зајак вибратор со дефинирана глава- насловнаЗајак вибратор со дефинирана глава
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top