Vibe Therapy – Sutra вибратор

2399 ден

Вибратор Сутра на брендот Vibe Therapy.

Вкупна должина: 23 см
Боја: Виолетова
Потребни батерии: 2x AA (не се вклучени)

 

Достапност: На залиха

SKU: E28890 Категорија
Сигурно плаќање

Вибратор Сутра на брендот Vibe Therapy.

Овој целосно водоотпорен вибратор дава тивки, но моќни вибрации и има 7 програми со интензитет. Копчињата на допир го олеснуваат користењето. Направено од хигиенски супериорни медицински силикони.

Боја

Виолетова

Brand

Vibe Therapy

Vibe Therapy е бренд со вибратори направени од медицински силикон.Сите производи се дизајнирани имајќи ја на ум модерната жена и се лични масажери од следната генерација. Тие се дизајнирани со љубов во форма и материјали за да обезбедат навистина терапевтско и шик искуство. Тие ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет ширум светот. Палетата е дизајнирана да одговара на секое расположение и стил, Vibe Therapy се персонализирани во секоја смисла на зборот. Елегантно дизајниран за моќни перформанси! Бесшевни, софистицирани, луксузни водоотпорни масажери изработени од силикон.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vibe Therapy – Sutra вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
VIBE THERAPY - SUTRA PURPLEVibe Therapy – Sutra вибратор
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top