Вработување

LoveGuru.mk континуирано го унапредува своето работење и го проширува делокругот на активности, за што ни се потребни мотивирани и стручни нови соработници, кои знаат да ги препознаат предизвиците на пазарот и идните потреби на клиентите.

Ако сакате да работите во динамично опкружување и со амбициозен тим, каде што можете стручно да се усовршувате и применувајќи го своето знаење да придонесете со остварување на резултатите, можете да го испратите вашето CV на маил contact@loveguru.mk или да не контактирате преку контакт формата.

Во моментов имаме потреба од Content Writers и агенти за корисничка поддршка. Ве очекуваме!

Контакт форма

Емаил
Порака
Ви благодариме што не контактиравте! Нашиот тим ќе ви одговори во најскоро време.
Грешка при испраќањето на пораката. Ве молиме, проверете ги повторно сите полиња и обидете се повторно.
Регистрирајте се за билтенот на LoveGuru

Регистрирајте се за билтенот на Love Guru за секс играчки и еротски додатоци.

Со регистрацијата, се согласувате да ви испраќаме е-пошта со инспирација за купување секс играчки и еротски додатоци, како и информации за понуди, новости и наградни игри. Секогаш можете да ја повлечете вашата согласност. Прочитајте повеќе за нашата обработка на лични податоци и вашите права во нашата политика на приватност.

Shopping Cart
Scroll to Top