Маски и превез за очи

Има ли нешто позабавно од сензуалните игри каде што губите некои сетила, така што допирите се чувствуваат дополнително интензивни? Со многуте за откачени додатоцина оваа страница, добивате голема можност да пробате некои непослушни фантазии. Дајте му на вашиот партнер маска, врзани очи и видете каде ќе ве одведе играта. Во категоријата маски и превез за очи имаме многу секс играчки кои ви ги одземаат сетилата и ја прават играта уште попријатна.

Се прикажуваат сите 34 резултати

Маските и превезите се популарен избор меѓу паровите и поединците кои сакаат да додадат допир на мистерија и анонимност во нивната сексуална игра.

Во нашиот секс-шоп нудиме широк спектар на маски и превези за да ги задоволиме потребите на секој клиент.

Еден од најпопуларните типови на маски се превезите за очи. Овие маски ги покриваат очите и се дизајнирани да ги подобрат другите сетила, како што се допирот и звукот, за време на сексуалната активност. Тие доаѓаат во различни материјали како што се сатен, свила и кожа, и можат да додадат допир на сензуалност на секоја сексуална средба.

Друга популарна опција се маските за цело лице. Овие маски го покриваат целото лице и можат да додадат допир на мистерија и анонимност на сексуалната игра. Тие доаѓаат во различни материјали како што се латекс, силикон и ПВЦ. Тие можат да се користат за различни улоги како што се BDSM или фетиш игра, и можат да додадат допир на возбуда и авантура на секоја сексуална средба.

Нудиме и превези кои се дизајнирани да се носат при сексуален однос. Овие превези се направени од меки и дишечки ткаенини како што се чипка или тул, и тие можат да додадат допир на елеганција и сензуалност на секоја сексуална средба.

Маските и превезите можат да бидат одличен додаток на секоја колекција на секс играчки, тие можат да се користат за соло игра или со партнер. Тие се исто така одлични за парови кои сакаат да истражуваат нови форми на задоволство и интимност или за оние кои сакаат да додадат малку повеќе возбуда и мистерија во нивната сексуална активност.

Сите наши маски и превези се направени од материјали безбедни за телото.

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Scroll to Top