Маска за глава

490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Растеглив памук
  • Боја: Црна
  • Удобна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: HD.02012-R4 Категорија
Сигурно плаќање
Маска за глава

Ако планирате да зачекорите во светот на фетишите, оваа маска за глава може да биде одличен старт за тоа.

Оваа маска подобропозната како фантомка има три отвори, отвор за очи нос и уста што ја прави удобна за носење и за употреба во подолготрајни секс сценарија.

Разбудете ја вашата дива страна и искористете ја оваа маска за најразлични секс сценарија.

Производот го добивате го дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маска за глава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Маска за глава
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top