4Play – Сет од 4 игри за парови

999 ден

Карактеристики:

  • Игра за парови
  • 4 игри
  • Идеално за подарок
  • Идеално за игри на одмор
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24153 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Сет игри – 4play

Збир од четири игри за парови. Уживајте во Тркалото на задоволството, каде што се вртите за да изведувате сексуални фантазии на вашата љубовница. Предигра Коцки, каде фрлате коцки за да извршите еротски дејствија врз вашата љубовница. Во Foreplay Fortune, вие и вашиот љубовник користите картички за да глумите сексуални фантазии. А за S.E.X Marks the Spot, завртете го секс-горниот дел и обидете се да го стопирате на делот од телото на вашата љубовница што сакате да го задоволите.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “4Play – Сет од 4 игри за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
4Play – Сет од 4 игри за парови
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top