Sex o soccer – Еротски Фудбал

1799 ден

Карактеристики:

  • Игра за парови
  • 24 Предизвици
  • Идеално за подарок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31675 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

Sex o soccer – Еротски Фудбал

SexVentures го воведува SEX O SOCCER, највозбудливиот фудбалски натпревар за двајца што ги комбинира љубовта и страста за фудбалот со сексуалните фантазии меѓу двојката. Погрижете се да го додадете SEX O SOCCER во вашата колекција и бидете подготвени за Светското првенство во ФИФА 2022 година во Катар.

Еротска фудбалска игра за парови. Фудбалот е љубов, фудбалот е страст! Татковината на фудбалот ни го донесе не само овој прекрасен спорт, туку и цела низа поврзани зборови и изрази. SEX O SOCCER ова го преведува во еротска игра за двајца. Искористете ја вашата шанса, бидете изненадени од различните задачи и пуштете ја вашата сексуална фантазија слободно.

СОДРЖИНА: 1 терен, 1 топка, 1 ГОЛ, 2 чевли за прсти , 30 жолти, 30 црвени картони

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex o soccer – Еротски Фудбал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex o soccer – Еротски Фудбал
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top