Коцки за Еротски Покер

999 ден

Карактеристики:

  • инструкции
  • Чаша
  • 5 покер коцки
  • лента за врзување
  • Маска за врзани очи
  • стимулирачки скокоткач со  пердуви
  • Иделни за предигра
  • Супер подарок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Коцки за Еротски Покер

Покер со коцки е игра за парови или групи. Ќе ги разбуди најинтимните сетила, без компликации и на едноставен начин. Со оваа игра се трудиме да ги почитуваме најинтимните сетила на секој играч. Забавата ќе ве одведе во високо сензуално опкружување каде што најскриените сетила никнуваат на површина, недостатокот на либидо нема да биде изговор или да кажете дека стресот е причина за вашиот недостаток на сексуален апетит, тие веројатно се, но со покер Со оглед на овие симптоми исчезнуваат.

Препорачуваме сензуална атмосфера, слабо осветлување, ароматични свеќи и музика според моментот, облечете се и облечете чевли, без разлика дали сте во пижами, секојдневна или летна облека. Земете малку храна најдобро јагоди, банана, пијалок шотови, кава, слатки и/или некоја храна по ваш вкус.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Коцки за Еротски Покер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Коцки за Еротски Покер
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top