Cal Exotics – Spice Dice

599 ден

Карактеристики:

  • инструкции
  • 3 коцки
  • Иделни за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E20292 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Cal Exotics – Spice Dice

Зачинете го вашиот сексуален живот со овие зачинети коцки.

Добивате три коцки и играта е лесна за играње. Едноставно фрлајте ги двете октагонални коцки и следете ги упатствата најмалку две минути, на секое четврто фрлање ги фрлате сите три коцки и извршувајте ги упатствата на локацијата на третата коцка.

Само кога двете октагонални коцки ќе кажат „Секс“, можете да одите до крај.

Одличен начин да се забавувате во вашиот сексуален живот.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Bijoux Indiscrets

Растечката еротика на литературата од 18 век беше инспирирана од љубопитноста и имагинацијата. Les Bijoux Indiscrets, роман на Денис Дидро, беше објавен во ова време на пребарување. Во него, магичен прстен им открива на ликовите свет полн со еротика и фантазија. Bijoux Indiscrets е провокативна комбинација на еротика и софистицираност за вљубените, комбинација надвор од димензии. Идеите, мирисите, вкусовите, звуците и сензациите формираат суптилен спој, сугерирајќи уникатни искуства и незаборавни моменти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cal Exotics – Spice Dice”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Cal Exotics – Spice Dice
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top