Secret Play – Sex in the City сет за патување

1799 ден

Карактеристики:

  • 40 Картички со задачи
  • 1 мини вибратор
  • 1 Камасутра коцка
  • 1 кесичка со масло за масажа
  • 1 кесичка со лубрикант
  • 1 кесичка гел за подобрување на задоволството
  • Одличен подарок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Secret Play – Sex in the City сет за патување

КОЈА Е ВАШАТА СЛЕДНА ДЕСТИНАЦИЈА?

Дали вие и вашиот партнер планирате романтично патување и не сакате да останете без забава? Дали сакате да му дадете допир на возбуда на ова долгоочекувано патување? Од Secret Play ви предлагаме низа еротски идеи за да го направите вашето патување незаборавно. Земете ги картичките од комплетот и распоредете ги плановите како што сакате. Исполнете ги вашите желби со додатоците кои ви ги нуди овој комплетен комплет.

Сет за патување кој се состои од 40 карти со предизвици, мини вибратор, камасутра коцка, масло за масажа, лубрикант. Се што ви е потребно за супер забава без разлика дали одите на подолго патување или прошетка од еден ден.

 

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Secret Play

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – Sex in the City сет за патување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Secret Play – Sex in the City сет за патување
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top