Sex Shot – Passion Roulette

999 ден

Карактеристики:

  • 4 чаши
  • Табла со предизвици
  • Иделни за предигра
  • Супер занимација за ергенски/момински забави
  • Одличен подарок
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Sex Shot – Passion Roulette

Забавна игра со пиење.

Играта се состои од вртење на тркалото со сила и следење на наведените упатства.

Одличен подарок. Супер забава за Ерегенски/ Момински забави. Комбинацијата Алкохол и секс ветува многу забава.

Овој сет содржи:

4 чаши
Табла со упатство што треба да се прави

 

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex Shot – Passion Roulette”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex Shot – Passion Roulette
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top