LoveToy – Just For You сет

3699 ден

LoveToy – Amazing Pleasure сет од 10 играчки

Карактеристки:

 • Лисици
 • Навлака за пенис.
 • Вибрирачко јајце.
 • Штипки за брадавиците.
 • Вибратор (потребни се 3 x AAA не се вклучени).
 • Бат Плаг
 • Сет кинески топки.
 • Вибрирачки прстен за пенис.
 • Маска.
 • Камшик.
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок за почетници
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

LoveToy – Just For You сет

Овој LoveToy – Just For You сет е совршен подарок за вашиот партнер или партнерка да создадете дополнителна акција, забава и возбуда во спалната соба. Овој сет вклучува 10 различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс.

Комплетот Just For You вклучува десет прекрасни предмети за чисто задоволство.

Сè што ви треба за совршено сексуално искуство! Заедно со вибраторот доаѓа и бат плаг, анални/вагинални возбудливи монистра, dildo, навлака за пенис и лисици и камшик.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Црна

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Just For You сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoveToy – Just For You сет
3699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top