Loveboxxx – First – Self-Love [S]Experience сет

2799 ден

First – Self-Love [S]Experience сет сет од 6 продукти

Карактеристки:

  • Вибрирачко јајце: должина: 6,4 см. Дијаметар 2.7 см
  • Љубовно кегел топче: Должина 12 см, дијаметар 3,5 см.
  • Мини Вибратор 10,5 см. Дијаметар 2.5 .
  • Бат плаг: должина 7,5 см. Дијаметар 2,3 см.
  • Комплетен возбудлив сет
  • За мажи, жени и парови
  • Совршен за подарок за почетници
  • Боја: Црна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

First – Self-Love [S]Experience сет

Loveboxxx „First – Self-Love [S]Experience“ е прекрасно склопен сет дизајниран за жени кои сакаат да испробаат различни секс играчки и сакаат да го зголемат личното задоволство. Овој сет нуди асортиман на внимателно избрани предмети создадени за  истражување и уживање.

Во неговото елегантно пакување се наоѓа колекција од богатства кои внимателно одбрани за да се се задоволите себеси. Од луксузни масла за масажа до стимулативни додатоци, секој предмет е прецизно избран за да го подигне личното задоволство и самоповрзаноста.

Она што го разликува овој комплет е неговиот фокус на поттикнување самопочитување и истражување. Совршено е за оние кои на прво место ја ставаат грижата за себе и сакаат да создадат значајни искуства фокусирани на личното задоволство и самооткривање.

Вклучен е и водич преполн со креативни идеи за тоа како да извлечете најмногу задоволство од секоја ставка. Служи како корисен придружник, водејќи ги поединците низ истражување на нови искуства и поттикнувајќи подлабоко разбирање на самооткривањето.

Артиклите во комплетот Loveboxxx „First – Self-Love [S]Experience“ можат да се пофалат со исклучителен квалитет. Од прекрасните мириси на маслата за масажа до совршениот дизајн на додатоците, секоја производ ја одразува посветеноста на брендот за подобрување на личното задоволство и самоповрзаноста.

Комплетот Loveboxxx „First – Self-Love [S]Experience“ е совршен начин да го прифатите самооткривањето и грижата за себе. Тоа е луксузен и моќен начин да се негува личното задоволство и да се поттикне подлабока врска со себе, што го прави идеален додаток за секој што го започнува своето патување кон самопочитување.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – First – Self-Love [S]Experience сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – First – Self-Love [S]Experience сет
2799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top