Loveboxxx – LET’S CELEBRATE Сет

1399 ден

Ако ви треба уникатен подарок за пријател, член на семејството или вашиот љубовник, не барајте понатаму! Овој забавен сет за сексуални играчки LET’S CELEBRATE содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново, но сè уште немаат големо искуство со секс играчки. Овој возбудлив сет од 7 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Ливчиња од роза
 • Превез за очи
 • Мини вибратор
 • Стапче за скокоткање/тепалка
 • Лисици
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Секс коцки

 

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – LET’S CELEBRATE Сет

Ако ви треба уникатен подарок за пријател, член на семејството или вашиот љубовник, не барајте понатаму! Овој забавен сет за сексуални играчки LET’S CELEBRATE содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново, но сè уште немаат големо искуство со секс играчки. Овој возбудлив сет од 7 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Ливчиња од роза
 • Превез за очи
 • Мини вибратор
 • Стапче за скокоткање/тепалка
 • Лисици
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Секс коцки

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Сребрена, Црвена

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – LET’S CELEBRATE Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LOVEBOXXX LET'S CELEBRATE сетLoveboxxx – LET’S CELEBRATE Сет
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top