-13%

Loveboxxx – Sexy Surprise Egg Сет

Original price was: 3999 ден.Current price is: 3499 ден.

Карактреристики:

 • Сет од 13 играчки
 • Вибратор
 • Превез за очи
 • Вибро јајце
 • Танга гаќички
 • Лисици
 • Бат Плаг
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Секси свеќа за масажа
 • Навлака за пенис
 • Штипки за брадавици
 • Карти со предизвик
 • Јаже за врзување
 • Еротска коцка
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Loveboxxx – Sexy Surprise Egg Сет

Преполн со експлозивна секси енергија, Loveboxxx Sexy Surprise Egg Сет е вашиот идеален избор за романтичен подарок кој ќе ја запали страста во вашиот љубовен живот. Ова елегантно златно јајце ги содржи сите неопходни алатки за креирање на интимни моменти полни со возбуда и уживање.

Што се наоѓа во Sexy Surprise Egg Сетот?

Луксузни манжетни за зглобови: За фиксирање и експериментирање со ограничување, обезбедувајќи сигурност и возбуда.

Прекрасен мастурбатор: За дополнителна возбуда на вашето задоволство или како дополнителна алатка за уживање за вашиот партнер.

3. Штипки за брадавици: За дополнително возбудливо усукнување и стимулација на чувствителните зони.

4. Превез за очи: Креирајте интимна мистерија и уживајте во игри на слепо, зголемувајќи го вашето исчекување .

5. Свеќа за масажа со прекрасен мирис: За релаксирачка и возбудлива масажа која ќе ја засили врската и ќе ја разгалува чувственоста.

6. Прстен за пенис: Додаток за зголемување на задоволството и уживањето во интимни моменти.

Идеален за Различни Пригоди:

Овој сет е совршен за Денот на вљубените, роденден или било кој спонтан романтичен момент. Со оваа колекција од 13 парчиња, вие и вашиот партнер ќе можете да експериментирате и да ги задоволите сите вашите фантазии, создавајќи незаборавни искуства во вашата спална соба.

Loveboxxx Sexy Surprise Egg Сет е луксузна збирка на играчки за возрасни која обезбедува неверојатни моменти на здоволство и интимност. Ова е одличен начин да го подигнете вашето романтично искуство на следното ниво, доколку сте спремни да го истражите вашиот сексуален живот со стил и класа.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Жолта

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – Sexy Surprise Egg Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx - Sexy Surprise Egg СетLoveboxxx – Sexy Surprise Egg Сет
Original price was: 3999 ден.Current price is: 3499 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top