Вибратор масажер

1299 ден

Карактеристики:

  • Вибрации: 20 модели на работа и 8 брзини
  • Материјал: силикон + ABS
  • Извор на енергија: USB на полнење
  • Време на полнење: 2 часа
  • Време на користење: 40 минути -1,5 часа
  • Големина на производот:200*38мм
  • Тежина: 132 g
  • Функција: Вибратор масажер
  • Боја: црна, розова, виолетова
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: PL-AV008 Категории ,
Сигурно плаќање

Вибратор масажер

Мекиот силикон создава идеална површина за пренесување на вибрациите,
8 брзини кои се управуваат со леснотија преку контролните  копчиња.
Направете ги работите поинтимни и со вашето Волшебно стапче
напредувајте кон вашите интимни делови и клиторис.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибратор масажер- насловнаВибратор масажер
Scroll to Top