Вибратор Масажер Magic Wand со USB полнење

1799 ден

Карактеристики:

 • Главен материјал: Силикон+ABS
 • Боја: бела, црна
 • Големина:320*56,4мм
 • Вибрации: 10 фреквентни вибрации
 • Тежина: 333,4 g
 • Стил на напојување: USB кабел за полнење
 • Додатоци:
 • 1* вибратор
 • 1*USB кабел за полнење
 • 1*упатство за употреба
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: PL-VR023 Категории ,
Сигурно плаќање

Вибратор Масажер Magic Wand со USB полнење

Мекиот силикон создава идеална површина за пренесување на вибрациите,
10 функции кои се управуваат со леснотија преку контролните 3 копчиња.
Допрете го грбот или допрете ги прстите на нозете со екстра долгата рачка,
што е доволно разноврсно за да овозможи неверојатна масажа по целото тело
Направете ги работите поинтимни и напредувајте со притискање на вашето Волшебно стапче
кон вашите интимни делови и клиторис.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор Масажер Magic Wand со USB полнење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибратор Масажер Magic Wand со USB полнење
Scroll to Top