Loveboxxx – I love you Сет

1399 ден

Го барате совршениот подарок за вашиот љубовник? Не барајте понатаму! Сетот I Love You има се што ви е потребно вам и на вашиот партнер за да уживате во ноќта со страст и романса во спалната соба. Одлично за Денот на вљубените, роденден или спонтан романтичен гест. На вашиот партнер ќе му се допадне! Овој комплет од 7 парчиња ги содржи следните играчки:

  • Ливчиња од роза
  • Превез за очи
  • Мини вибратор
  • Стапче за скокоткање/тепалка
  • Лисици
  • Вибрирачки прстен за пенис
  • Секс коцки

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – I love you Сет

I love you Сетот од Loveboxxx е совршен подарок за вашиот партнер или партнерка да создадете дополнителна акција, забава и возбуда во спалната соба или во дневната, изборот е ваш. Овој сет вклучува 7 различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. На пример, масажерот во комплетот е вистинска класична секс играчка за жени, а за мажи вклучува прстен за пенис. Имате превез за очи и лисици за да ги исполните вашите и фантазиите на вашиот партнер. Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс.

Препорачуваме да го користите со лубрикант на база на вода.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена, Црвена, Црна

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – I love you Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – I love you Сет
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top