Fifty Shades of Grey – Mini вибратор за Г-Точка

1999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силиконска и ABS пластика.
  • Без фталати и латекс
  • Водоотпорен
  • Напојување: 1 x AAA батерии (не се вклучени).
  • Ниво на вибрација: 3 брзини и 7 шеми на вибрации.
  • Вкупна должина: 13,3 cm.
  • Должина на вметнување: 10,2 cm.
  • Обем: 9,5 cm.
  • Тежина: 61 g.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24202 Категории ,
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Mini вибратор за Г-Точка

Овој мини вибратор за Г-точка е дел од официјалната колекција на Педесет нијанси сиво – дизајниран во соработка со авторот кој стои зад книгите, Е.Л. Џејмс.

Дилдото може да се користи и за клиторична и за вагинална стимулација. Мини вибраторот за Г-точка докажува дека понекогаш добрите работи доаѓаат во мали пакувања! Со неговиот малку заоблен и продолжен врв лесно ќе ја погодите Г-точката, а одличен е и за стимулирање на други ерогени зони при секс или соло игра.

Бидејќи не е толку голем (13,3 см), особено е погоден за почетници. Секако, може да го користат и искусните кои само сакаат вибратор во помала големина. Три брзини на работа на моторото и седум режими на вибрации ќе ви овозможат да го пронајдете совршениот ритам за возбудлива стимулација на најчувствителните зони. Вибрациите започнуваат со навртување на дното на дилдото. Најдете ја поставката што ви одговара.

Бидејќи вибраторот е водоотпорен, може да се ужива во бањата. Силиконот од кој е направен е кадифеен на допир. Не содржи фталати или други штетни состојки и е сосема безбеден за вашето тело. Пред и по употреба, измијте го во вода со благ сапун.

Пакетот доаѓа со сатенска кеса за складирање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Mini вибратор за Г-Точка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Mini вибратор за Г-Точка
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top