10 Функционален реален дилдо вибратор 19,5 цм

1249 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Тип на енергија: батерии 2 x AA батерии (не се вклучени)
  • Боја: Крем
  • Тежина: 208 g
  • Големина на производот: 19цм*3,8 см
  • Вибрации со повеќе брзини за различен интензитет
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV0912 Категорија
Сигурно плаќање

10 Функционален реален дилдо вибратор 19,5 цм

Реален дилдо вибратор направено од мек силикон и со моќен функционален мотор. Има 10 брзини и неколку начини на вибрации со различен интензитет. За максимално ужување користете го со лубрикант врз база на вода.

Ако сакате да го доживеете чувството дека сте целосно исполнети со дилдо кое истовремено изгледа и се чувствува реално, тогаш Real Softee од 19.5 см е добар избор.

Многуте убави детали како што се означената глава на пенисот, фините вени долж телото ви даваат многу реално чувство. Дилдо вибраторот може да се користи и соло или заедно со партнер.

Real Softee од 19.5 см има дијаметар од 3,8 см, што дава убаво, исполнето чувство. Дилдото е и водоотпорно, па може да се користи и во бањата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “10 Функционален реален дилдо вибратор 19,5 цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
10 функционален реален дилдо вибратор 19,5 цм-насловна10 Функционален реален дилдо вибратор 19,5 цм
1249 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top