Реалистичен вибратор на USB и далечинско управување

2799 ден

Карактеристики:

  • 19,5 цм вибратор со тестиси за екстремно вистинско, исполнето искуство
  • Класичен вибратор на далечинскo управување со полнење преку USB кабел.
  • Нето тежина: 322 g, бруто тежина: 384 g
  • Функција: безжичено контролирање со далечински управувач
  • Боја: Крем
  • Тежина: 278 g
  • Вибрации: 10 фреквентни вибрации
  • Дијаметар: 4 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Реалистичен вибратор на USB и далечинско управување

Дефинираната глава, заоблената и ерогена форма нудат вистинска стимулација.
Основата е со вакум и можете да го користите додека рацете ви се слободни. Важно да се напомене е дека можете и да го прицврстите на каиш за игра со партнер.

Доаѓа со далечинско управување што го прави идеален за парови кои сакаат да си играат со контролата.  Додека вашиот партнер одлучува за интензитетот на стимулација ваше е да се препуштите и уживате.

Направено од висококвалитетен течен силикон за реалистичен изглед и вистинско чувство

Водоотпорен за подводно уживање каде и да сакате.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Реалистичен вибратор на USB и далечинско управување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Реалистичен вибратор на USB и далечинско управување-насловнаРеалистичен вибратор на USB и далечинско управување
2799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top