Lovetoy – Реалистичен ејакулирачки дилдо (22цм)

2890 ден

Карактеристики:

 • Симулира ејакулација
 • Вакуум подлога за поставување и употреба без раце
 • Вкупна должина: 22 цм
 • Дијаметар: 3,5 цм
 • Материјал: ПВЦ
 • Боја: Крем
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV116021 Категорија
Сигурно плаќање

Lovetoy – Реалистичен ејакулирачки дилдо (22цм)

Дилдото е изработено од мек, еластичен и еколошки ПВЦ материјал без мирис и содржи компонента за прскање и вакуум подлога.

При мастурбирање, со притискање на перничето за прскање, ова dildo симулира ејакулација и прска при што доведува до експлозивен оргазам. Ваккум подлогата ви овозможува да го поставите на разни подлоги и да експериментирате во различни позиции.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Спецификации:

 • Симулира ејакулација
 • Вакуум подлога за поставување и употреба без раце
 • Вкупна должина од 22 цм
 • Должина за користење 18 цм
 • Дијаметар од 3,5 цм
 • Силиконска цевка со должина од 50 см и капацитет од 155 мл

 

Боја

Крем

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lovetoy – Реалистичен ејакулирачки дилдо (22цм)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Реалистичен ејакулирачки дилдо (22цм)-насловнаLovetoy – Реалистичен ејакулирачки дилдо (22цм)
2890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top