Дилдо на пумпање

899 ден

Карактеристики:

  • Големина: 18cm (по пумпање)
  • Материјал: ПВЦ
  • Боја: Црна
  • Тежина: 142,3 g
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Дилдо на пумпање 18 цм

Лесната за употреба рачна пумпа ви овозможува да ја подесувате големината и ширината. Максималната големина која ја достигнува по пумпање е 18цм. За враќање во првобитната големина притиснете на копчето за брзо ослободување на воздухот.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо на пумпање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Дилдо на пумпање-насловнаДилдо на пумпање
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top