Силиконска анална бројаница

799 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Димензии: 192мм*24мм
  • Тежина: 149 g (106 g)
  • Вибрации: 10 видови на вибрации
  • Батерија: 2* ААА (не е вклучена)
  • Боја: розова, виолетова, црна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.
Сигурно плаќање

Силиконска анална бројаница

Неверојатни возбудувања ве очекуваат со овој производ, дизајниран да чука-чука-чука на вашата задна врата. Врвот на сензуалното анално задоволство е целосно ваш.
Создаден за врвно, флексибилно чувство, чистото задоволство е ваше со овој производ. Експертите за еротски играчки ја претставуваат играчката за анално задоволство од вашите соништа, овој мултиталентиран масажер со повеќе брзини има флексибилно тело со мониста за да ја исполни секоја ваша фантазија на задна врата со леснотија.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконска анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Силиконска анална бројаницаСиликонска анална бројаница
Scroll to Top