Метален срце бат плаг

1399 ден

Карактеристики:

  • Боја: Сребрена
  • Материјал: Метал
  • Целосна должина: 75 мм
  • Дијаметар: 30 мм.
  • Тежина: 87 гр.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: ET127CLR Категории , ,
Сигурно плаќање

EasyToys – Метален срце бат плаг

Елегантен метален бат плаг. Овој бат плаг ќе ви овозможи сензационално искуство при аналните игри. Користете го за се припремите за анален секс, ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви тешкотии. На врвот е мазен, а понатаму се задебелува постепено, завршувајќи со поширока подлога, на која има украсен дијамант, кој дава неодолија елеганција.

Неговиот анатомски облик ќе Ви овозможи благопријатна пенетрација. Направен е од медицински проверена легура од метали, неизмерно мазен, така што ќе се заљубите во него на прв поглед! Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода, а може и да се врие заради дополнителна стерилизација.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Easytoys

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метален срце бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Метален срце бат плаг
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top