Сензуален стаклен бат плаг

590 ден

Карактеристики:

♥ Материјал: Стакло
♥ Боја: Транспарентна
♥ Големина: 9цм*4.4цм
♥ Тежина: 155 g
♥ Погоден за анални и вагинални масажи
♥ Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BL-004 Категории ,
Сигурно плаќање
Сензуален стаклен бат плаг

Подгответе се за поголеми работи и неверојатни оргазми со овој butt plug направен од стакло.

Стаклените анални дилда за задник комбинираат естетика и задоволство во исто време. Висококвалитетното стакло што се користи за правење на нашиот бат плаг го прави тешко да се крши, но лесно за пенетрирање. Предноста на стаклените секс играчки е тоа што можете да ги изладите или загреете за дополнителна стимулација за време на нивното користење. Едноставно ставете го вашиот бат плаг во ладилникот или ставете го во топла вода почекајте некоја минута и спремни сте за нова авантура.

Откако ќе го доживеете својот прв моќен оргазам, секогаш ќе копнеете за следниот.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сензуален стаклен бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Сензуален стаклен анален бат плаг-4Сензуален стаклен бат плаг
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top