Луксузен стаклен бат плаг

699 ден

Карактеристики:

  •  Материјал: Стакло
  •  Боја: Транспарентна со плав камен
  •  Големина: 9,5*4.4 cm
  •  Тежина: 157 gr
  •  Погоден за анални и вагинални масажи
  •  Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BL-HT23C Категории ,
Сигурно плаќање
Луксузен стаклен бат плаг

Подгответе се за поголеми работи и неверојатни оргазми со овој Луксузен стаклен бат плаг.

Butt plug направен од стакло што е безбеднo за телото, оваа играчка за задоволство нуди хипоалергично и свилено-мазно искуство. Без пукнатини или остри точки, обезбедува сигурност и леснотија на чистење, што го прави совршен за стимулација на Г-точката, вагинална и анална игра.

Со заоблена глава за вметнување без напор, овoj стаклен бат плаг ветува засилена сексуална стимулација за време на употребата. Неговото директно вратило, кое служи како текстурирано дилдо, дава возбудливи сензации, оставајќи ве целосно задоволни.

Подобрете ги вашите сексуални средби со користење на лубрикант за дополнителна удобност и леснотија на вметнување. Оваа унисекс сексуална играчка за возрасни е дизајнирана за поединци од сите полови и сексуални ориентации, ветувајќи незаборавно искуство секој пат.

Подготвени сте да го однесете вашето задоволство на следното ниво? Овој стаклен бат плаг е идеален за температурна игра. Без разлика дали сакате да се загрева или лади, едноставно прилагодете ја температурата со вода за да одговара на вашите желби и препуштете се на дополнителен слој на стимулација.

Откако ќе го доживеете својот прв моќен оргазам, секогаш ќе копнеете за следниот.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен стаклен бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Луксузен стаклен бат плагЛуксузен стаклен бат плаг
699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top