Вибратор – мини љубовник

1999 ден

Карактеристики:

  • Вибрации со 6 функции
  • Двојни вибратори
  • 3 ААА батерии
  • Материјал: TPR
  • Боја: Розова
  • Димензии: 23cm x 35cm

Достапност: На залиха

SKU: D24-194024 Категории ,
Сигурно плаќање
Вибратор – мини љубовник

Ви го претставуваме Mini Intimate Lover, вашиот врвен придружник за задоволство полн со возбудливи карактеристики. Овој елегантен и дискретен вибратор е опремен со вибрации со 6 функции, што ви овозможува да истражувате различни сензуални сензации. Неговиот уникатен дизајн се одликува со случајно свиткана осовина која додава возбудлив елемент на изненадување на вашите интимни моменти.

Со двојните вибратори, оваа разновидна играчка обезбедува двојно задоволство и стимулација. Напојуван од 3 AAA батерии, Mini Intimate Lover испорачува моќни вибрации кои ќе ве остават без здив. Изработен од висококвалитетен TPR материјал, тој нуди свилено-мазна текстура и прекрасна розова боја што додава допир на разиграност на вашето искуство. Со димензии 23cm x 35cm, овој вибратор обезбедува совршена големина за лесно ракување и прецизна стимулација.

Без разлика дали се препуштате на соло задоволство или истражувате со партнер, Mini Intimate Lover е дизајниран да ги исполни вашите желби и да отклучи нови нивоа на задоволство. Прифатете ги задоволството и возбудата што ве очекуваат со Mini Intimate Lover и искусете незаборавни сесии за задоволство што ќе ве остават да копнеете за повеќе.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор – мини љубовник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибратор – мини љубовник
1999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top