A-Gusto – Реален Дилдо вибратор

1199 ден

Карактеристики:

  • 8 брзини на вибрации
  • Силикон + ABS
  • Водоотпорен
  • 2 АА батерии
  • Димензии: 19 cm x 3 cm
  • Алуминиумски контејнер отпорен од типот Doypack и печатен со висок сјај.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AG-033 Категорија
Сигурно плаќање

A-Gusto – Реален Дилдо вибратор

Реално силиконско вибрирачко дилдо со кое можете да поминете неверојатни ноќи. Користете го во ноќите сами или за да си играте со партнерот. Има реалистично текстурирано тело со вени и вшмукување на основата за да можете да го ставите на речиси секоја мазна површина.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – Реален Дилдо вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – Реален Дилдо вибратор
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top