Glazed – Реалистично кристално дилдо 20см

1199 ден

Карактеристики:

  • Екстра реално дилдо од 20 см со тестиси
  • Кристални материјали со највисок квалитет
  • Флексибилен
  • Водоотпорен
  • Висококвалитетни материјали безбедни за телото
  • Силна вшмукувачка чаша во основата
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: GL-966 Категорија
Сигурно плаќање

Glazed – Реалистично кристално дилдо 20см

Glazed, најпроѕирната и најреална палета на дилда што некогаш сте ја виделе.

Со мек допир, тој е целосно флексибилен, совршен за зголемување на удобноста во вашите врски, било за мастурбација или за користење како пар. Благодарение на својата форма ќе ве натера да ги доживеете најдобрите сензации во вашиот живот.

Glazed дилдата се сметани и произведени со најнова генерација кристални материјали, многу лесни за чистење, нелепливи и без мирис. Како што веќе рековме, тие имаат реален дизајн, тоа значи дека можете да уживате во заоблен глаз, тестиси и тело полно со добро обележани вени.

Во основата, моќната вшмукувачка чаша ќе ви овозможи да го користите вашиот Glazed на речиси секоја мазна површина, но исто така е совршен за употреба со универзални прицврстувачи со компатибилен прстен. Сето ова не прави да знаеме дека Glazed ќе стане вашето омилено dildo штом го имате во ваши раце.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Glazed

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Glazed – Реалистично кристално дилдо 20см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Glazed – Реалистично кристално дилдо 20см
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top