Little Monster дилдо

1990 ден

Карактеристики:

♥21цм за екстремно реално, исполнето искуство
♥ Дефинираната глава, заоблената и ерогена форма нуди вистинска стимулација
♥Компатибилен со основа за вакумирање  за авантури со партнер или без раце
♥Направено од висококвалитетен силикон за реалистичен изглед и вистинско чувство
♥Водоотпорен за подводно уживање каде и да сакате
♥Нето тежина: 500гр
♥ Дијаметар: 6 см
♥ Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Little Monster Категорија
Сигурно плаќање

Little Monster силиконско дилдо 21 цм

Да се биде пријател со чудовиштето под креветот бара храброст.  Забавувањето со ова чудовиште бара храброст од следното ниво. Значи, ако сакате хардкор dildo за вашата следна авантура, мора да го пробате огромно дилдо! Никогаш не можете да погрешите со ова дилдо од течен силикон.

Има должина од околу 21 см и ширина 6 см. Ребрестото тело дава пријатна текстура каква што не сте почувствувале досега. Неговиот заострен врв ветува почеток на нешто оргазмично, а вие знаете дека едвај чекате да имате. Рељефна форма за реално чувство, водоотпорен па забавата може да продолжи во бањата.

Прекрасно реално дилдо од течен силикон за незаборавни оргазми. Вакуум подлогата овозможува соло пенетрација без раце или игра со партнерот. Може да се постави и на стреп он ремени.

Дали мислите дека може да се справите со ова? Добијте го сега за да дознаете!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Little Monster дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Little Monster -насловнаLittle Monster дилдо
1990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top