Дилдо со вакуум 19цм

990 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • Големина на производот: 19цм*17.5цм*4цм
  • Тежина: 281 g
  • Боја: Крем
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: DL-B145 Категорија
Сигурно плаќање

Дилдо со вакуум 19 см
Ова dildo можете да го користите и без раце, вакуум подлогата е доволно силна и може да се монитра на било која рамна површина.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

 

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо со вакуум 19цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
18цм реално дилдо со вакум - насловнаДилдо со вакуум 19цм
990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top