Дилдо со вакуум 14цм

459 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • Големина на производот: 140*120мм*27мм
  • Тежина: 80гр
  • Вакуум основа
  • Боја: Виолетова, Плава, Розева, Црвена,Крем
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: DL-B062 Категорија
Сигурно плаќање
Дилдо со вакуум 14цм

Ако сте расположени за уживање, ова Дилдо со вакуум 14цм  го има токму она што ви треба. Изработен со внимание на деталите, прецизно издлабена глава на пенис и вратило со вени, секс-играчката за почетници е дизајнирана за ваше задоволство. Вметнувачка должина на ова дилдо е 12 см ја прави идеална за почетници но и за искусни корисници кои сакаат да експериментираат.

Овој шармер е изработен со прецизни детали за пенисот за да го стимулира вашето внатрешно јас, потпомогнато од вистинските природни сензации кои доаѓаат од флексибилниот, но прекрасно робустен материјал. Подмачкајте го вашиот нов најдобар другар за играње со омиленото подмачкување на база на вода пред да го вметнете. Според големината може го користат почетници но добар е и за поискусните.

Ова дилдо ( dildo ) можете да го користите и без раце благодарение на вакуум основата која е доволно силна и може да се монтира на било која рамна површина. Дали сакате да ги реализирате вашите валкани фантазии? Ставете го на стрепон ремен и забавата може да започне.

Исчистете ја вашата играчка за задоволство со топла вода и благ сапун или средство за чистење на секс играчки за добра хигиена.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Плава, Розева, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо со вакуум 14цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
14цм дилдо со вакум - насловна1Дилдо со вакуум 14цм
Scroll to Top