Nexus – О дилдо

2899 ден

Карактеристики :

  • МАТЕРИЈАЛ: Мек медицински силикон
  • БЕЗ ФТАЛАТИ: Да.
  • БЕЗ НИКЕЛ: Да.
  • ВОДООТПОРНО: Да.
  • ДИЈАМЕТАР НА ПРСТЕН: 2,5 см
  • ДИЈАМЕТАР НА ТОПКАТА: 3,5 см
  • ВИСИНА: 10 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Nexus – О дилдо

Nexus O има уникатен дизајн со три топки кој работи на стимулирање на Г-точката, обезбедува сигурно вклопување и скокоткање на перинеумот или масажа на клиторисот.

O е дизајниран и за мажи кои сакаат да експериментираат со оргазми на простата и за жени кои сакаат да пробаат нешто различно. Функцијата без раце им овозможува на корисниците да го „нишаат“ патот до оргазам, што го прави ова O dildo одлична играчка за користење со партнерот. Направено од супер-мек силикон без фталати за дополнителна удобност и флексибилност.

Совршен подарок за партнерот ! Задолжително користете лубрикант на водена база за да не чувствувате непријатност при аналната игра. Се чисти лесно, со вода и благ сапун.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Црна

Brand

Nexus

Nexus е меѓународно познат по производството на функционални, квалитетни играчки за возрасни направени од луксузни материјали кои гарантираат оптимални резултати. Основана во 2005 година по сознанието дека на пазарот на сексуални играчки недостигаат квалитетни производи за мажи предводени од дизајн, Nexus беше првиот луксузен бренд за возрасни што го препозна и го исполни ова барање. Користејќи иновативна технологија, Nexus е познат по нивните ротирачки масажери за простата, врвните бат плагови и многу повеќе. Горди на својата репутација за иновации, Nexus продолжува да биде во првите редови на задоволството.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Nexus – О дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
црно двострано дилдоNexus – О дилдо
2899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top