Nexus – Glide Стимулатор на простата

1799 ден

Карактеристики :

  • Материјал: Медицинска пластика/нерѓосувачки челик.
  • Без фталати: Да.
  • Без никел: Да.
  • Водоотпорно: Да.
  • Должина: 11,5 см.
  • Дијаметар: До 3 см.
  • Обем: До 9 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Nexus – Glide Стимулатор на простата

Nexus Glide стимулатор за простата за мажи е најпродаваниот производ на Nexus!

Големината, обликот и аголот на Glide се идеални за оние кои имаат мало или никакво искуство со стимулација на простата.

Nexus Glide е дизајниран така што врвот ја стимулира простатата, а малата метална топка на вратилото го стимулира перинеумот. Glide може да се користи самостојно или со партнер.

Доколку сакате максимално задоволство со стимулаторот за простата Glide, можете да користите силиконски или анален лубрикант заедно со производот.

Стимулаторот за простата Nexus се произведува во Англија со патентирана технологија. Направено од медицинска квалитетна пластика и е без фталати.

Совршен подарок за партнерот ! Задолжително користете лубрикант на водена база за да не чувствувате непријатност при аналната игра. Се чисти лесно, со вода и благ сапун.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Црна

Brand

Nexus

Nexus е меѓународно познат по производството на функционални, квалитетни играчки за возрасни направени од луксузни материјали кои гарантираат оптимални резултати. Основана во 2005 година по сознанието дека на пазарот на сексуални играчки недостигаат квалитетни производи за мажи предводени од дизајн, Nexus беше првиот луксузен бренд за возрасни што го препозна и го исполни ова барање. Користејќи иновативна технологија, Nexus е познат по нивните ротирачки масажери за простата, врвните бат плагови и многу повеќе. Горди на својата репутација за иновации, Nexus продолжува да биде во првите редови на задоволството.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Nexus – Glide Стимулатор на простата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Nexus – Glide Стимулатор на простата
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top