Fifty Shades of Grey – Започнете нежно – сет(4 парчиња)

3799 ден

Карактеристики:

Вибрирачки бат плаг :

 • 3 брзини на вибрации
 • 7 вибрирачки обрасци
 • Должина: 13,5 см
 • Должина на пенетрација: 9,5 см
 • Обем (најширок дел): 10 см
 • Дијаметар (најширок дел): 3,2 см
 • Материјал: Силикон
 • Напојување: 1 x AAA батерија (не е вклучена)

Бат Плаг :

 • Должина: 11 см
 • Должина на пенетрација: 8 см
 • Обем (најширок дел): 8,3 см
 • Дијаметар (најширок дел): 2,4 cm
 • Материјал: силикон

Анална бројаница :

 • Должина: 25,4 см
 • Должина на пенетрација: 18,4 см
 • Обем (најширок дел): 7,6 см
 • Дијаметар (најширок дел): 2,5 см
 • Материјал: силикон
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Започнете нежно – сет(4 парчиња)

Откријте го задоволството од аналната стимулација со извонредниот сет „Fifty Shades of Grey – Take it Slow Set“, четириделен сет идеален за почетници!

Новата колекција носи познати бестселери во еден сет –  бат плаг, вибрирачки бат плаг, анална бројаница и интимен туш со познат квалитет и врвен дизајн. Заострениот врв и анатомски одличниот дизајн ја олеснуваат пенетрацијата, обезбедувајќи пријатно чувство на исполнетост додека се шири кон основата. Топчињата имаат овална форма со мали проширувања, а при влечење во моментот на оргазам се зголемуваат. Сите три играчки имаат продолжена основа, па затоа се безбедни за употреба.

Вибрирачкиот бат плаг има мотор вибратор со 3 брзини на постојани вибрации и 7 вибрирачки обрасци, а бидејќи моторот може да се извади од бут плагот, може да се користи и за стимулирање на други ерогени зони.

Интимниот туш има тесен и целосно мазен врв за целосно лесно продирање, а неговата употреба се препорачува за безгрижна анална стимулација.

Играчките во комплетот се направени од сосема безбедни материјали – силикон и ABS пластика – така што не содржат фталати или други штетни материи. Вибраторот Bullet е отпорен на прскање, но не се препорачува да го потопите под вода.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Започнете нежно – сет(4 парчиња)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Започнете нежно – сет(4 парчиња)
3799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top